Seasonic SS-350ET-T3
4,6 80 hodnocení
Počítačový zdroj 350W, ATX, 80 Plus Bronze, aktivní PFC, 3x SATA, 120mm tichý vetilátor, bez napájecího kabelu
Kód:  UE313a3 Stránky výrobce
Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky
Seasonic SS-350ET-T3
Přečíst více
Parametry a specifikace
Výkon
350 W
Formát
ATX
Výbava a funkce
Aktivní PFC
Certifikace
80 PLUS
Účinnost
80 %
Výkon a formát
Výkon
350 W
Formát
ATX
Výbava
Výbava a funkce
Aktivní PFC
Účinnost
Certifikace
80 PLUS
80 %
Konektory
Konektory
ATX 24pin
Počet Serial ATA 15-pin
3ks
Počet Molex HDD 4-pin
2ks
Počet Molex FDD 4-pin
1ks
Chlazení
Velikost ventilátoru
120 mm
Rozměry
Šířka
150 mm (15 cm)
Výška
140 mm (14 cm)
Hloubka
86 mm (8,6 cm)